Stánkový prodej

Pokud stále nedůvěřujete internetovým obchodům a zboží si  před koupí raději osobně prohlédnete a vyzkoušíte, je tato  sekce určena právě pro Vás.

Rádi Vám zboží, o které budete mít zájem, přivezeme na místa, kde  se srocují vodáci. Potkat nás můžete na organizovaných splutích,  závodech, zamykání řek apod. Pokud budete mít zájem, abychom  přijeli na Vámi pořádanou akci, nebo na organizovanou akci, které se  chcete zúčastnit, neváhejte nás kontaktovat.  Pokud to bude v našich  silách, rádi s naším zeleným stánkem přijedeme až k Vám. 


Pokud Vás v našem E-shopu zaujme nějaké zboží, které budete mít zájem vyzkoušet, sdělte nám prosím název zboží, velikost a případně provedení, v jakém byste zboží rádi viděli. Budete tak mít jistotu, že v případě, že se rozhodnete zboží zakoupit, bude ve stánku právě ten správný kus. 

Na těchto akcích je možno i otestovat lodě, které Vás zajímají. I v tomto případě platí pravidlo - dopředu nás informovat o tom, jakou loď a v jaké velikosti byste chtěli otestovat. 


Platba v zeleném stánku

Jsme si také vědomi toho, že na takovýchto akcích máte po kapsách záchranných vest sotva pár drobných. I na tohle jsme mysleli, a po prozatím dobrých zkušenostech jsme ochotni oproti dokladu totožnosti vystavit fakturu pro převod na účet, kterou Vám zašleme emailem nebo poštou na Vámi zvolenou adresu. 

Těšit se na nás můžete na těchto akcích

Název

Termín

Čas