O nás

Wodákovy Wjeci je agentura orientovaná především na kvalitu služeb a spokojenost zákazníků. Zabýváme se především aktivitami spojenými s provozováním vodáckých sportů.

Naše pravidla:
- vše je tak jak jsme se dohodli
- rádi objevujeme nové věci
- každému projektu se věnujeme se stejnou pozorností a úsilím
- primárním cílem je kvalita akce

 

E-SHOP


Internetový obchod zaměřený na turisty, milovníky seakajakingu i na extremní paddlery nejen z Vysočiny. Jsme tu pro vodáky, kteří se v šílenství dnešní doby chtějí cítit alespoň trochu bezpečně a pohodlně. Naši pracovníci se velmi dobře orientují v celé šiři nabízeného sortimentu a dokáži Vám nabídnout přesně to, co potřebujete. Nabídka kvalitního zboží od známých výrobců nenechá žádného vodáka na břehu.

Pro ty, kteří se stále ještě nerozhodli jakou loď osedlat, nabízíme možnost zapůjčení testovacích lodí a poradíme Vám nejen v tom, jak na lodi dobře vypadat, ale pomůžeme i se samotným výběrem dle schopností a přání zájemce.

Vodácké akce, firemní akce, školní výlety


Pořádáme nejen klasické vodácké akce se zaměřením zejména na vodu Rakouska a Německa. Naší doménou jsou především zakázkové akce pro uzavřené skupiny. Mezi oblíbené patří akce kombinující sjezdy divoké vody a vysokohorskou turistiku, nebo seakajakové akce na horských jezerech Rakouska. Nebojte se nás oslovit s konkrétním dotazem či poptávkou. Ve spolupráci s Vámi se pokusíme sestavit akci splňující přesně Vaše představy. Diskuse o rozpočtu akce patři mezi standardní součást plánování. Organizujeme firemní akce, se zaměřením na vodácké sporty.

Kajakářská škola


Láká Vás zkusit něco nového? Nevíte jak začít jezdi na kajaku? Využijte nabídky naší kajakářské školy. Pod vedením našich instruktorů, se naučíte základy ovládání lodi, eskymácký obrat, taktiku jízdy a bezpečnosti na divoké vodě. Pořádáme nejenom výuku eskymování v bazénu, ale také sjezdy divoké vody.